19°C lekkie zachmurzenie

Sanniki na łódzkich targach

Kiedy: 2016-02-28 , godzina: 11:00 | Gdzie: Targi Łódzkie

SPOTKANIA, Sanniki łódzkich targach - zdjęcie, fotografia

Europejskie Centrum Artystyczne im. Fryderyka Chopina w Sannikach zaprezentowało się na organizowanych w Łodzi już po raz 22. targach „Regiony Turystyczne na Styku Kultur”. Między 26 a 28 lutego przez stoisko, na którym prezentowało się sannickie Centrum, przewinęło się ponad 8 tysięcy ludzi.

 

Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna prezentowało swój projekt „Moda na Mazowsze”, którego zadaniem jest połączenie trzech turystycznych wątków regionu – wzornictwa, smaków i podróży. Projekt MROT-u został oceniony bardzo wysoko, co zaowocowało nagrodzeniem go Złotym Medalem łódzkich targów.

Sanniki to miejsce, w którym łączą się dwa szlaki – Szlak Chopinowski i Szlak Książąt Mazowieckich. Na łódzkich targach przedstawiciele Europejskiego Centrum Artystycznego zachęcali do odwiedzenia swojej miejscowości, opowiadając o urokach zespołu pałacowo-parkowego, związkach z młodym Fryderykiem Chopinem i o Koncertach Chopinowskich, które świętują swój 35-lecie.

Oferta ECA cieszyła się wielkim powodzeniem szczególnie wśród przedstawicieli Uniwersytetów Trzeciego Wieku, kół seniorów czy tour operatorów. Dzieci malowały obrazki związane z Fryderykiem Chopinem i Sannikami, dorośli rozwiązywali tematyczne krzyżówki. Nagrodami były zestawy kredek, albumy ze zdjęciami i ścienne kalendarze.

 

Fot: Piotr Herzog

Sanniki na łódzkich targach komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się